Konstrukcje


Okna drewniane jednoramowe oraz drzwi balkonowe wykonane w profilu SOFTLINE z drewna klejonego trójwarstwowo lub czterowarstwowo z różnych gatunków (sosna, świerk, modrzew, mahoń-meranti, dąb). Kantówka uzyskiwana jest z drewna o odpowiednio dobranym układzie słojów, pozbawione wad takich jak: sęki miejsca żywiczne, pęknięcia, przebarwienia, a także klejone przy użyciu kleju odpornego na działanie czynników atmosferycznych. 
 

OKUCIA

Obwiedniowe, standardowo wyposażone w skrzydłach rozwierno-uchylnych w funkcje mikrorozszczelnienia, podnośnik skrzydła i blokadę błędnego położenia klamki.
Okucia firmy MACO są w pełni regulowane w trzech płaszczyznach. 
 

SZYBY

W standardzie zespolone jednokomorowe z szybą niskoemisyjną, wypełnione argonem o współczynniku przenikania ciepła Ug=1,0W/m2 i o izolacyjności akustycznej Rw=32dB. W oknach energooszczędnych 92 mm. Standardowo dwukomorowe 4/18/4/18/4 o współczynniku Ug=0,5W/m2 i izolacji akustycznej Rw=35bB.
Dodatkowo w naszej ofercie znajdą Państwo szyby bezpieczne, przeciwsłoneczne, wygłuszjące, ornamentowe i inne.
Wszystkie szyby standardowo wykonane są na ciepłej ramce dystansowej w różnych kolorach. 
 

OKAPNIK

Aluminiowy, z płaszczem osłaniającym próg ościeżnicy oraz skrzydło przed działaniem wód opadowych, okapnik posiada dodatkową uszczelkę
 

USZCZELNIENIE

Pakiet szybowy uszczelniony w ramie, od wewnątrz uszczelką przyszybową, natomiast od zewnątrz silikonem. Skrzydło wyposażone w jedną lub dwie uszczelki wciskane + uszczelka w okapniku.
 

WYKOŃCZENIE

Lakiery ekologiczne akrylowe firmy SIKKENS
- kolory kryjące z palety RAL
- lazury uwidaczniające struktórę i słoje drewna
Oferujemy również okna malowane dwukolorowo.


 

 
 
 
Euro-Okna - okna drewniane Spytkowice, drzwi zewnętrzne Spytkowice, drzwi wewnętrzne Spytkowice
MENU:O FirmieOfertaDrzwi zewnętrzneDrzwi wewnętrzneOkna drewnianeKonstrukcjeLokalizacjaKontakt
projektowanie stron www iPolska.com.pl